Tome of the Sun - Fantasy MMO

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 485 MB
  • Version 2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma NetEase
Tome of the Sun mobil oyunu ile maceradan macera koşun.

Rol yapma oyunları arasında yer alan ve IOS mobil cihazınıza ücret karşılığı görülmeden indirilen Tome of the Sun mobil oyunu sizlere fantastik bir oyun deneyimi yaşatmak için bekliyor. Birbirinden farklı karakterler adeta büyülü bir dünyada birleşmiş sizi bekliyorlar. Tome of the Sun oyununa sahip olarak bu dünyanın bir parçası olabilirsiniz. 

Korkunç zindanlar ve hayatta kalma mücadeleleri Tome of the Sun mobil oyununda sizleri bekliyor. Muhteşem karakterlerin bir arada toplandığı Tome of the Sun mobil oyununda sizde karakterinizi seçin ve korkunç zindanlarda hayatta kalmanın bir yolunu bulun. Oyuna ister tek kişi dahil isterseniz de çok oyunculu oyun modu ile oyunu daha da büyütün. Büyük savaşlara girin ve gücünüzü herkese gösterin. 

Muhteşem karakterler, muhteşem bir dünya ve harika oyun sahneleri ile oyuncuların gönüllerini fethetmeyi başarmış olan Tome of the Sun mobil oyununa sizlerde bir göz atmalısınız. Gerçek zamanlı savaşlara ev sahipliği yapan Tome of the Sun rol yapma macerasında düşmanlarınıza karşı güçlü bir savunma hazırlayın ve onları yenmenin keyfini yaşayın. 

Tome of the Sun - Fantasy MMO indir
DİĞER SÜRÜMLER